Дієти

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Полунична дієта

   В розпал полунично-суничного сезону не варто втрачати ні хвилини. І не лише тому, що полуниця надзвичайно корисна. Насолоджуючись цією соковитою ягодою можна без особливих зусиль скинути декілька зайвих кілограмів.

   Полунична дієта

   Чому саме полуниця?

   Тому що полуниця здатна збагатити організм


   Бананова дієта

   Іноді дієти бувають не лише корисними, але і дуже смачними. Як, наприклад, дієта, в основі якої лежать банани. За три дні такої дієти можна скинути цілих 2,5 кілограми.

   Бананова дієта

   Плоди банана не просто смачні, але і дуже корисні. Бананова дієта дуже специфічна. Щоб схуднути в день дозволяється з'їдати всього


   Індійська дієта

   Ні в одній іншій країні світу немає такої кількості довгожителів, як в Індії. Причому вік багатьох  з них не обмежується сотнею років, а досягає 130-140 років.
   Індійська дієта
   У чому ж секрет індійського феномену: в  тутешньому кліматі у розжареній землі або в традиційній індійській дієті, яку сучасні

   Швейцарська дієта

   Пропонуємо Вам одну з популярних дієт, розроблену швейцарським лікарем-дієтологом Демолем -  швейцарську дієту.
   Швейцарська дієта
   Швейцарську дієту можна віднести до швидких дієт - адже за тиждень сидіння на  цій дієті Ви скинете до 2,5 кг зайвої ваги.

   Меню цієї дієти не сильно відрізняється

   Дієта від Ані Лорак

   Комплексна дієта Ані Лорак або навіть як вона називає, що це не дієта, а спосіб життя, розрахований на тиждень, протягом якого, окрім необхідного харчування, також потрібно займатися гімнастикою, масажем, водними й косметичними процедурами.

   1 день.

   Читати далі...


   Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 
  Знайдіть нас у Google+