Дієти

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Кремлівська дієта

   Кремлівська дієта дозволяє схуднути за два тижні на 10 кілограм 

   Після проходження Кремлівської дієти потрібно дотримуватися особливого режиму харчування, адже вага може скоро повернутися. Головне не доходити до фанатизму, адже організму важко налаштовуватися на новий режим.

   При будь-якій дієті потрібно підтримувати організм допоміжними засобами ( добре пройти курс ферментів) Так само


   Супердієта від Анни Семенович

   Був час коли Анна вирішила сісти на дієту. Раніше співачка заявляла, що їй подобається своя фігура, але настирні критики все-таки змусили Анну скинути декілька зайвих кілограмів.

   У своєму інтерв'ю Семенович розповіла, що сіла на дуже строгу дієту: за пару днів вона скинула 2 кг.

   Суть дієти в тому, що їсти можна усього лише два продукти : креветки, відварені в підсоленій воді, і яблука - у свіжому і запеченому


   Шоколадна дієта

   ШОКОЛАДНА ДІЄТА - це парадоксальний спосіб убити двох зайців - і пристойно схуднути, і не обмежувати себе в споживанні своїх улюблених ласощів - шоколаду!

   Шоколадна дієта

   Шоколадну дієту, рецепт якої ми вам пропонуємо, ввели в практику італійські дієтологи. Тривалість дієти - від 5 до 7 днів,


   Рисова дієта

   Рисову дієту можна було б назвати загальною улюбленкою. Вже дуже вона популярна. Причому серед жінок різного віку і соціальних категорій. Здогадайтеся, чому?

   Рисова дієта

   Правильно, тому що рисова дієта відповідає трьом найважливішим критеріям ідеальної дієти : швидкість простота і ефективність.

   Чому


   Вегетаріанська кремлівська дієта

   Принцип вегетаріанської кремлівської дієти
        В різний час уявлення про красу були різними. Що стосується осіб прекрасної статі, то буквально століття тому жінка в тілі вважалася еталоном привабливості.  Зміни, що сталися, в моді, здоров'ї, прогрес і спосіб життя примушують жінок сідати на дієти, назавжди виключивши з раціону солодощі

   Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 
  Знайдіть нас у Google+