Краса

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Лікування проблемної шкіри

   Три кроки до здорової шкіри: подавити діяльність бактерій, що викликають запалення, нормалізувати діяльність сальних залоз, прибрати рубчики і застійні плями.
   Масаж для здорової шкіри

   Чому шкіра стає проблемною?
   Причина - в діяльності сальних залоз шкіри, що залягають

   Догляд за сухим та ламким волоссям

   90% жінок (за даними новосибірських учених) страждають від сухого та ламкого волосся, тому рекомендації по їх відновленню будуть дуже до речі.

   Догляд за волоссям

   Сухе і ламке волосся, як правило, з'являється у відповідь на негативну дію довкілля. Окрім природних подразників, на структуру волосся впливають неправильно


   Що робити, якщо лущиться шкіра на обличчі

   У холодну пору року багато жінок часто стикаються з проблемою лущення шкіри на обличчі. Що ж робити, якщо ви зіткнулися з цією проблемою?

   Що робити, якщо лущиться шкіра на обличчі

   Однією з головних причин лущення шкіри є нестача вологи. На сухість шкіри також можуть впливати неправильно підібрані засоби для умивання.


   Вугрі на обличчі

   Навіть якщо вмиватися з милом по десять разів на день, протирати обличчя спиртом і лосьйонами, очищати скрабами і систематично видавлювати прищі, вугрів не позбавитеся.

   Прищі

   Від цієї напасті неможливо вилікуватися, зате можна добитися тривалої ремісії. І не вірте "людям таким, що знають" - з віком болячка не проходить.


   Французький манікюр вдома

   Французький манікюр - класичний та найоптимальніший варіант манікюру для кожної жінки. В порівнянні з іншими видами, він має ряд переваг і підійде практично до кожного наряду.

   Французький манікюр вдома

   Як зробити "френч" в домашніх умовах?

   Французький манікюр робиться у


   Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 
  Знайдіть нас у Google+