Краса

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Найбільш популярні SPA -процедури

   Відомо, що індустрія SPA з кожним днем стає все популярнішою, а перелік послуг, які пропонуються в салонах, постійно збільшується. Які процедури є самими популярними на сьогодні?

   Найбільш популярні SPA -процедури

   У списку найбільш популярних екзотичних процедур на даний момент лідирують марокканська лазня, індійська аюрведа


   Ефективна епіляція

   Існує три популярних види епіляції - лазерна, воскова і звичайне гоління. Лазерну вважають найкращою та найефективнішою.

   Ефективна епіляція

   Променів лазера боятися не потрібно - він реагує тільки на темний колір. Волосяні фолікули теж чорного кольору, імпульси лазера діють виключно на них і не завдають шкоди шкірі. Проте таку


   7 супер-вправ для сексуальної фігури

   Є 7 прекрасних вправ, які регулярно виконуючи, ви зможете носити сексуальні обтягуючі сукні і не соромитися свого тіла в купальнику.

   7 супер-вправ для сексуальної фігури

   Розпочинайте з "циферблату": лягаєте на підлогу на спину, підніміть руки і ноги одночасно. Поперек при цьому не прогинайте. Опускайте і піднімайте кінцівки


   Яку зачіску вибрати?

   Зачіска, особливо жіноча, схожа на архітектуру. І подібно до того, як будинок, палац або храм  красиві своїми деталями, так і зачіска притягає погляд різноманітними локонами, кісками,  кучериками, а також незвичайним забарвленням.

   Яку зачіску вибрати?

   Існує неймовірна кількість прийомів

   Маска з цибулі для вашого волосся

   Чи любите ви цибулю так, як любить її ваше волосся! Звичайно, клопіт, приготування і найголовніше - запах, запах, запах. Але від нього не складно позбавитися. Випробуйте на собі чарівну властивість цибулі - ви будете приємно здивовані.

   Маска з цибулі для вашого волосся

   Про


   Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 
  Знайдіть нас у Google+