Правильний догляд за руками в домашніх умовах

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 
Руки завжди видають вік їх володаря. У вас може бути доглянута шкіра обличчя, бездоганний макіяж,  підтягнута фігура, але якщо шкіра рук страждає від нестачі вологи і живлення, її старіння не  змусить довго чекати. Як уникнути цієї проблеми і доглядати за руками в домашніх умовах?
Правильний догляд за руками в домашніх умовах
Шкіра рук вважається самою уразливою, при нестачі вологи і жиру шкіра стає шорсткою, грубою і  сухою, потім з'являються зморшки, пігментні плями, шкіра тоншає. А негарні руки зовсім не  прикрашають жінку, тому дуже важливо почати доглядати за ними вчасно.

Догляд за руками можливий не лише в дорогих салонах, але і в домашніх умовах. Ванни для рук - це  популярний домашній засіб, що допомагає зберегти м'якість і гладкість шкіри. Розрізняють декілька  видів ванн: пом'якшувальні, поживні і зволожуючі.

Парафінові ванни
Такі ванни сприяють поліпшенню кровообігу, обмінних речовин, нормалізації водяного балансу в шкірі,  усуненню сухості і лущення. Щоб відчути різницю досить першої процедури, яка зробить шкіру м'якою і  пружною. Подібні ванни важливо проводити взимку і ранньою весною, так ви захистите ваші руки від  морозу і вітру.

Для парафінової ванни в домашніх умовах, за відсутності спеціальної посудини і пристрою досить  розплавити косметичний парафін в звичайній глибокій емальованій мисці. Занурюєте руки до зап'ястя.  Приблизно 2 кілограми парафіну кладеться в миску і плавиться на водяній лазні, до цього часу руки  мають бути оброблені лосьйоном, скрабом, і зволожені кремом.

Після того, як руки повністю оброблені, кисті рук необхідно занурити в парафін всього на 5-7 -  секунд, потім вийняти на 10 секунд, а сам процес необхідно повторити 6-8 разів, поки парафін не  покриє кисті товстим шаром.

Для найкращого ефекту на руки одягаються поліетиленові рукавички, а поверх них теплі рукавички.  Через 25 хвилин парафінову маску можна видалити. Після чого руки необхідно протерти теплою і  вологою м'якою серветкою а потім масажними рухами у напрямку до кінчиків пальців нанести поживний  крем. Якщо на руках відсутні виразки, опіки або рани, то такі ванни можна робити 2 рази в місяць.

    Поділіться в соцмережах з друзями:
    Читайте також:
    Статті
    Про сайт
    Контакти

Знайдіть нас у Google+