Секс

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Як "вичислити" хорошого коханця?

   В "народі" ходять чутки, що у хорошого коханця обов'язково буде великий ніс. Багато жінок попадаються на цю вудочку, і їх розчаруванню немає меж, коли в ліжку виявляється, що передбачуваний секс-гігант насправді звичайний рядовий трієчник в "статевому" питанні.

   Як

   Інша помилка така: жінки часто плутають


   Про який секс мріють жінки

   Фахівцями з Австралії було проведено дослідження, яке показало, що жінки не менше аніж чоловіки мріють взяти участь у сексуальній оргії - і практично настільки ж часто здійснюють свої мрії.

   Про який секс мріють жінки

   Насправді, немає тут нічого дивного: з чого взагалі взяли, що сексуальні фантазії і експерименти - прерогатива чоловіків?


   Чим корисний оргазм для жінки

   Чим корисний оргазм для жінки? Нещодавно, самі розмови про секс вважалися чимось непристойним, дурницями. Що вже говорити про жіночий оргазм, його просто не було, як і сексу. Тому більшість чоловіків і жінок не замислювалися, що ж можна зробити, щоб і жінка отримувала задоволення?

   Чим корисний оргазм для жінки

   Усім


   Секс із зрілим чоловіком

   Говорять, старий кінь борозни не зіпсує. А деякі додають: але і глибоко не зоре. Не зоре або не зіпсує - судити вам, дорогі читачки. А ми допоможемо визначитися з рішенням.

   Коли молода жінка вибирає собі партнера набагато старшого за неї, вона найчастіше отримує від цього союзу якусь психологічну вигоду. Проте у близьких стосунках між чоловіком і жінкою сексуальна складова грає одну з головних ролей, якщо не найголовнішу.


   П'яний чоловік: переваги і недоліки

   Що робити, якщо чоловік п'яний, але вимагає сексу.

   Багато сексологів радять перед сексом випити по келиху вина, для того, щоб розслабитися і забути про свої комплекси.

   П'яний чоловік: переваги і недоліки

   Але при цьому вони попереджають, що секс на п'яну голову має бути захищеним: таке зачаття нікому


   Сторінки: 1 2 3 «4» 5 
  Знайдіть нас у Google+