Статті

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Депресія після оргазму

   Згідно з даними австралійських учених, кожна третя жінка після оргазму впадає в стан нудьги і депресії.

   Після вивчення сексуального життя двохсот жінок у віці від 19 до 35 років ми дійшли висновку, що оргазм не однаково приємний усім представницям слабкої статі. 32% з них замість відчуття ейфорії відчуває емоційний занепад і тривогу - сказав професор Роберт Швейцер, керівник дослідницької групи (Квінсленд, Австралія).


   Як правильно знімати макіяж

   Косметологи рекомендують повністю знімати макіяж перед сном. Не даремно поряд з визначенням "красива" завжди ставлять слово "доглянута" жінка.

   Як правильно знімати макіяж

   Які засоби краще вибирати для зняття макіяжу і як це робити правильно?

   Продукти для зняття мейк-апа можна умовно розділити на декілька


   Його погляд на...

   твоє тіло
   Форми і розміри жіночого тіла мають значення для чоловіків, але, виявляється, не первинне! Вони в першу чергу звертають увагу на стан шкіри: на їх думку, вона має бути доглянутою - м'якою, ніжною і пружною. Добитися цього просто якщо мати під рукою необхідні косметичні засоби і силу волі для їх регулярного використання.


   Чому дієти не працюють

   Існує дві причини: фізіологічні та психологічні.

   Чому дієти не працюють

   Досить малий відсоток людей дійсно має гормональні проблеми або генетичну схильність до великої ваги настільки виражену, що схуднути стає важким та болісним завданням. І все таки таким людям вдається зменшити вагу різними обмеженнями або медикаментозними


   Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 
  Знайдіть нас у Google+