Статті

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Чому ми стомлюємось на відпочинку

   Здавалося б, відпустка для того і призначена, щоб ми могли змінити обстановку, добре відпочити і набратися сил. Чому ж тоді з відпустки ми іноді повертаємося набагато стомленішими, ніж після важкої роботи. Виявляється, тому є свої причини.

   Порушення звичного ритму життя
   Будь-який відпочинок - ця передусім зміна звичного ритму життя. Щоб до нього пристосуватися,


   Якщо ви захотіли схуднути

   Вказівки основоположника сучасної медицини Гіппократа та інших древніх лікарів про те, що рухи людини і його живлення органічно пов'язані між собою, залишаються в силі і у наш час. Це положення має пряме відношення до людей, що страждають ожирінням оскільки дисбаланс між харчовим раціоном і мірою фізичного навантаження впродовж дня вимагає внесення корегувань між споживанням їжі і витратою енергії в процесі трудової діяльності.

   Який же він у ліжку?

   Говорять, що не можна судити про книгу з її обкладинки, але ось розпізнати майбутнього коханця по його поведінці цілком реально. Сам того не підозрюючи, він дає вам підказки. Якщо ви навчитеся виявляти ці прикмети, то з легкістю можете фільтрувати непідходящі кандидатури. Отже спершу варто звернути увагу на погляд чоловіка. Як він дивиться на вас? Якщо його очі нестримно роздягають і пестять вас, це дуже хороший знак. А ось якщо


   Десять вправ для красивої посмішки

   Красива посмішка - це велика сила і істинний двигун нашого успіху і привабливості в очах навколишніх людей, особливо протилежної статі. Як же зробити свою посмішку чарівною?

   Десять вправ для красивої посмішки

   Не так багато людей від природи наділених красивою посмішкою. Але, на щастя, навчитися красиво посміхатися


   Чому чоловіки зраджують віртуально

   Якщо ваша кохана людина віддає перевагу вечірнім посиденькам за комп'ютером, може бути варто замислитися про те, що саме так вабить його у віртуальний світ? Можливо, він працює ночами або грає в ігри. А може у нього віртуальні побачення? Ось про останнє явище і піде розмова.

   Чому чоловіки зраджують віртуально

   Чому чоловіки


   Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 
  Знайдіть нас у Google+