Статті

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Модні зачіски весни 2012

   Ми уважно стежили за Тижнями моди, які не тільки визначають основні тенденції в одязі, взутті та аксесуарах на майбутні сезони, а й формують наш зовнішній стиль і образ. FashionTime детально розглянув всі модні покази і готовий запропонувати безліч нових і цікавих ідей для створення стильної зачіски весни 2012.
   Тренд № 1 - зачіс назад

   Тренд № 1 - зачіс назад

   Маленькі груди

   Скільки грошей заробили пластичні хірурги завдяки власницям маленьких грудей? Багато хто заради того, щоб позбавитися від комплексів, готовий лягти під скальпель. Але ми то знаємо, проблема не в розмірі, а в голові. До того ж маленькі груди, як виявилося має багато переваг.

   Приміром, канадські учені і їх колеги з Америки в результаті довгих експериментів і досліджень дійшли висновку, що маленькі


   Будь гарною

   "Не їж багато моркви, від цього можна пожовтіти," - стверджували наші бабусі. Але наші бабусі, виявляється, були безнадійно далекі від великої науки. Британські учені рекомендують якраз зворотнє.

   Як повідомляє Daily Mail, учені з Кембріджського університету дійшли висновку, що вживання великої кількості овочів і, зокрема, моркви робить людину привабливішою для протилежної статі.

   Шкіра тих, хто починає споживати багато овочів і фруктів,


   Розлучені чоловіки, які вони

   Високий чи низький, багатий чи бідний, молодий чи не зовсім - він знову самотній. Його попередній шлюб виявився невдалим. Але може, з вами щастя йому посміхнеться?

   Розлучені чоловіки, які вони

   Реалії сучасного життя такі, що мало не кожен третій шлюб, на жаль, завершується розлученням, В цьому для нас є свої переваги - адже розлучений чоловік


   Курорти для жінок

   Якщо на походи до лікарів у вас катастрофічно бракує часу, а відпустку хотілося б провести не під  кабінетом дільничного гінеколога, а в якомусь приємнішому місці тоді є сенс пожертвувати  екзотичними країнами і відправитися на один з "жіночих курортів". Кому і навіщо варто туди їхати?

   Курорти для жінок

   Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 
  Знайдіть нас у Google+
   
   
  Детские часы с аниматорами киев пролетят незаметно подробности здесь http://lapatuhi.com/.