Статті

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Жінка розвивається

   Материнство позитивно впливає на розвиток розумових здібностей жінки. На думку дослідників, після народження дитини мозок жінки починає нестримно розвиватися.
   При цьому, як з'ясували вчені, пологи позитивно впливають не лише на розумові здібності жінки. Дослідження ще показали, який ефект викликають пологи у жінок, що вирішили народити дитину в пізньому віці.

   Материнство дає жінкам різкий поштовх в здатності

   Кар'єра жінки

   На території нашої країни не було такого жорсткого приниження жінок, а так звана "сексуальна революція" у нас настала сама собою з приходом радянської влади. А ще раніше вже з'явилася жіноча освіта. У Європі ж до середини XX століття у жінки не було права голосу, права працювати на тих посадах, що і чоловіки, і так далі. У СРСР жінка не лише мала право працювати, вона була зобов'язана це робити. Але чомусь у російських чоловіків


   Чоловік старший жінки

   Дійсно, є категорія жінок, які вибирають своїх чоловіків значно старших. Хочете знати, в чому причина? Чому ви вибираєте чоловіків, які набагато старші за вас?

   Ровесники завжди здавалися нецікавими. Примітивними і заклопотаними. Інша справа - доросліші чоловіки. Коли у будинок приходили друзі вашої мами, ви слухали їх "дорослі" розмови. Мліли і мріяли - ось би собі такого чоловіка...

   Сила


   Як жінки вибирають чоловіків

   Психологи з Університету Британської Колумбії довели, що красивою посмішкою неможливо підкорити жінку. Головне тут зовсім в іншому. У чому ж?

   Команда вчених під керівництвом Джесіки Трейсі (Jessica Tracy) провела експеримент з 1000 дорослих чоловіків і жінок з метою з'ясувати, що ж все-таки притягує представниць прекрасної статі до кавалерів?

   Виявилось, що головний секрет прихований в настрої чоловіка і виразі


   Як здаватися стрункішою

   Ви випробували на собі все: дієти, пігулки, фітнес, - але зайві кілограми ніяк не бажають вас покидати. Невже пора збирати гроші на ліпосакцію? Краще зверніть увагу на свій гардероб. Щоб приховати видатні округлості і виглядати на всі сто досить застосувати декілька простих прийомів. Ось десять поправок, які варто внести у свій стиль тим, хто хоче здаватися стрункішою.

   Стрункість


   Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 
  Знайдіть нас у Google+