Статті

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Секрети ефективності будь-якої дієти

   Якщо хочете позбутися зайвих кілограмів, почніть ... з голови! Правильне харчування і регулярні фізичні навантаження - це важливо, однак фахівці попереджають: мозок, що не налаштований на схуднення, може запросто звести нанівець всі ваші зусилля.

   Існує


   Еволюція жінки

   Україна змінюється. Спочатку ми стали жити в іншій країні, потім - що не день, так зміни.

   Зміни торкнулися  і нашого способу життя. Тоді, в 90-х  роках, гостро стояло питання про зміну  типу мислення : до радянських часів у нас була Церква, в радянські  часи потрібно було читати Леніна, а нова епоха, не принесла нічого: до Церкви так швидко не повернешся а Леніна вже прочитали.

   Тоді


   Як вибрати бюстгальтер

   Сьогодні модні бутіки переповнені найрізноманітнішою білизною. Різного розміру, фасону, кольору, бренду - на будь-який смак, так би мовити. Але ось невдача, за статистикою, одна з трьох жінок не вміє вибирати цей елемент гардеробу. Як же вибрати бюстгальтер правильно і на що звертати увагу.

   Розглянемо декілька варіантів білизни і як воно впливає на наше самопочуття і груди.

   Читати далі...


   Як позбутися целюліту

   Целюліт - страшне слово для кожної жінки. Відомо, що з'явитися він може не лише у повних жінок, але і у дуже струнких. Чому ж так відбувається і як з цією проблемою боротися?

   Як позбутися целюліту

   Для цього необхідно використовувати комплексний підхід.

   Перегляньте свій раціон харчування


   Вік і запах жінки

   У всі часи жінкам було властиво приховувати свій вік. Сьогодні зберегти молодість дозволяють пластичні операції або антивікові креми. Але усього цього може виявитися недостатньо, щоб здаватися молодше. Дослідження показало: за запахом жінки можна визначити її справжній вік.

   Згідно висновків японських учених, чим старша людина, тим більше хімічних речовин ноненалів, які виникають в результаті розпаду


   Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 
  Знайдіть нас у Google+