Здоров'я

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

   Жіночі застуди

   Що таке цистит, знає, напевно, кожна друга доросла жінка. Це як мінімум. Вчені вважають, що хоч би раз в житті з цією гидотою стикалися від 50 до 90 відсотків мешканок планети, а кожна восьма страждає хронічним циститом. Для порівняння: з тією ж проблемою живуть всього 1,5 відсотка чоловіків.

   Жіночі застуди


   Чи корисний оральний секс

   Ставлення вчених до орального сексу зараз дуже неоднозначне. З одного боку, він може зробити жінок щасливіше, з іншого - збільшує вірогідність розвитку раку ротової порожнини.

   Так, американські дослідники Гордон Геллап і


   Користь жінці від мінету

   Оральний секс це не тільки приємні відчуття, він ще має лікувальне значення. Стверджувати, що жіночому здоров'ю мінет не приносить ніякої користі, це все одно що вірити у міфи.
   minet
   Далі ми перерахуємо переваги які отримує від оральних ласк жіночий організм:

   Зуби. Сперма містить цінні

   Петрушка і сельдерей проти раку

   Американські вчені з'ясували, що молода петрушка, селера і кріп надійно захищають жінок від розвитку раку грудей.

   З'єднання мікроелементів, що містяться в цих рослинах, ефективно запобігають діленню клітин, уражених раком. Окрім значних профілактичних якостей, ці мікроелементи можуть допомогти при терапії ракових пухлин молочної залози. Їх треба включати в раціон пацієнток незалежно від форми терапії, - сказав професор


   Спортивна ходьба і її переваги

   Почувати себе здоровим і добре виглядати мріють усі. А кращим помічником для здійснення цієї мети, безумовно, являються регулярні фізичні навантаження. Одним з таких навантажень є спортивна ходьба.

   Спортивна ходьба і її переваги

   Переваги ходьби в тому, що не потрібно мати ні спеціальну форму, ні дорогі


   Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 
  Знайдіть нас у Google+