Шовкова білизна убереже від молочниці

Якщо сподобалася стаття то поділіться з друзямиЧитать Women_news в Твиттере

 

Знаменита голлівудська актриса Мерілін Монро обожнювала одяг з натурального шовку, більше того, усі простирадла в її будинку також були зшиті з цього древнього матеріалу. Виявляється, натуральний шовк багатий цілим рядом властивостей що сприятливо впливає на організм людини і Мерілін напевно про це знала.

Шовкова білизна убереже від молочниці

Нещодавно вчені з університету італійського міста Болонья довели, що натуральний шовк такий корисний, що білизна з нього здатна сама по собі знижувати у жінок прояв такого неприємного захворювання, як кандидоз (молочниця).

Вони провели експеримент, в якому взяли участь декілька десятків жінок, що страждають на це захворювання. Упродовж 6 місяців жінки носили трусики, виготовлені з натурального шовку, обробленого особливим чином, а контрольна група у якій усі жінки також страждали від кандидозу, носила білизну з бавовни.

Через півроку обстеження показало, що в експериментальній групі у 90% учасниць прояви молочниці значно знизилися в порівнянні з контрольною а число рецидивів кандидозу зменшилося на 50%. Що само по собі говорить про користь шовкової білизни.


    Поділіться в соцмережах з друзями:
    Читайте також:
    Здоров'я
    Краса
    Секс

Знайдіть нас у Google+
 
 
отправить груз самолетом