Cукня, яка при збудженні дівчини стає прозорою

Дизайнер з Нідерландів розробив сукню, яка реагує на збільшення ритму серцебиття у своєї власниці.


Скоро в продаж у Європі може надійти нова сукня, яка видасть справжні почуття дівчат – вона стає прозорою щоразу, коли у її власниці збільшується ритм серцебиття.

Сукню під назвою Intimacy 2.0 ще рік тому розробив нідерландський дизайнер Даан Розегарде. Вона пошита зі шкіри і “розумної” непрозорої фольги, яка стає прозорою під впливом електричних імпульсів, які, у свою чергу, провокує збудження. У сукні використані бездротові технології, електроніка, рідкокристалічні панелі, мідь та інші матеріали.

Зараз Даан веде переговори про масове виробництво своєї сукні і запуск її у загальний продаж. Сам дизайнер вважає своє творіння “техно-поетичною модою”. На думку Даана, Intimacy 2.0 відображає зв’язок між інтимністю і технологіями.

“Я використовував тут технології не тільки заради їхньої функціональності, але і як інструмент для створення інтимності на особливому, особистому рівні, який в нашому сучасному технологічному суспільстві стає все більш важливим”, – заявив дизайнер.

Футуристичний одяг зараз виставлений ​​на огляд в Китаї, а Даан продовжує збирати нагороди за своє творіння. Серед них премія за дизайн Dutch Design Award, яка вручається в Нідерландах, а також приз найуспішнішому дизайнеру Китаю.

Нова сукня вже побувала в британських музеях Вікторії і Альберта і Tate Modern, а також була виставлена в безлічі міжнародних галерей.

Читайте схожі статті:

Leave a Comment