Вєрку Сердючку побили на корпоративі держчиновника

У елітному селищі Конча-Заспа під Києвом стався скандал. На святкуванні дня народження великого державного чиновника популярну українську виконавицю Вєрку Сердючку майже побили.

На заході виступали Софія Ротару, група “ВІА Гра”, “Хор Турецького”, Вєрка Сердючка та інші знаменитості. Був серед запрошених і улюбленчик хазяїна – виконавець шансону Сергій Сухачев. Саме з ним і стався у Сердючки серйозний конфлікт який закінчився бійкою.

Непорозуміння почалися за кулісами сцени в розкішному особняку чиновника. Сергій Сухачев чекав свого виходу, коли Андрій Данилко звернувся до зірки шансону з якимсь провокаційним питанням. Співак дуже різко відреагував, і артисти здавалося б, розійшлися.

Але в залі, коли артистів розсадили за столи, послідувало продовження. П’яний Андрій Данилко, який на той час вийшов з образу, але не зняв знамениту дзеркальну зірку, підійшов до Сухачеву і знову закотив скандал. Виконавець шансону не витерпів образ і збив шапку-зірку з голови Сердючки.

Данилко у відповідь поранив досить великого по комплекції співака осколком цієї зірки. За бійкою з явним задоволенням спостерігала публіка в залі. Край цьому побоїщу поклав сам високопоставлений іменинник, який потягнув Сергія Сухачева, що упирався, із залу.

Читайте схожі статті:

Leave a Comment