25 кадр для схуднення. Застереження

Багато хто з нас сьогодні одержимий ідеєю схуднення, яка обумовлена, скоріше, віянням моди, ніж нагальною необхідністю.

Але, так чи інакше, мета така з’являється, маячить, і ми гарячково починаємо шукати шляхи її досягнення. Найпопулярніший спосіб схуднення – дієта, однак не кожній людині під силу день за днем ​​відмовлятися від улюблених ласощів протягом тривалого часу. До того ж, багато з пропонованих зараз дієт передбачають виключення з раціону речовин, необхідних для нормального функціонування організму і хорошого стану шкіри. У підсумку, тонка талія дістається її власниці досить дорого: в результаті авітамінозу шкіра стає сухою і проблемною, а здоров’я починає все частіше подавати тривожні сигнали, вимагаючи до себе підвищеної уваги.

Не бажаючи платити за модну стрункість таку високу ціну, ми намагаємося знайти більш прийнятні методи скидання ваги, перебираємо масу спеціальної літератури, шастаємо по всесвітній павутині, і, – о, диво! – Знаходимо! Є, є цей чарівний спосіб, який не тільки дозволяє стати схожою на Анджеліну Джолі в лічені дні, а й реалізується без особливих зусиль і яких-небудь обмежень у харчуванні.

Таким чудодійним засобом є широко розрекламована програма 25 кадр для схуднення. Методика ця пропагується вже протягом майже п’ятдесяти років, і чуток на сьогоднішній день навколо неї ходить чимало. Прихильники методики стверджують, що 25 кадр – це панацея від багатьох бід, безболісно і абсолютно непомітно вносить в підсвідомість людини
інформацію, позитивно впливає на рішення якої-небудь проблеми. Він посилено намагаються переконати аудиторію Інтернету у дієвості програми, яка обіцяє неймовірну стрункість всім, хто тільки зволить набрати в пошуковику коротку фразу: «25 кадр для схуднення завантажити безкоштовно».

Що таке 25 кадр?

Існує ціла армія фахівців, які намагаються дати технології «25 кадр схуднення» якесь наукове обгрунтування. Вони пояснюють цей факт наступним чином: всі відеозображення являють собою стрімко змінюючі одна одну картинки. Якщо в цьому відеоряді кожен 25 кадр буде нести інформацію певного роду, вона буде невловима для зору. Проте на рівні підсвідомості мозок фіксує цю інформацію і орієнтує щодо неї подальшу поведінку людини.

Як працює методика 25 кадр?

Таким чином, методики схуднення 25 кадр являють собою не що інше, як своєрідне кодування на схуднення. Багато сайтів пропонують 25 кадр завантажити безкоштовно, деякі ж продають диски з програмою «Схуднення 25 кадр».
Вона встановлюється на комп’ютер і … О, диво! Працюючи на ньому в звичному режимі, можна поступово, без особливих зусиль, перетворюватися на Анджеліну Джолі. Єдина незручність цього способу, – через підвищену швидкість миготіння монітора трохи втомлюються очі. Однак, на думку багатьох, кінцева мета варта того, щоб перетерпіти деякий дискомфорт.

Розробники програми «25 кадр схуднення» радять спочатку застосовувати її не більше, ніж на півгодини в день, протягом трьох тижнів. Потім робиться тижнева перерва, після чого 25 кадр для схуднення використовується знову по півгодини в день три тижні. Такий режим повторюється три рази.

Цей метод схуднення 25 кадр уявляють, як один із самих безболісних і зручних способів скидання ваги. На перший погляд, це так, адже всі виснажливі, жорстокі дієти 25 кадр здатний замінити без праці. А для посилення її ефективності вранці, після пробудження, і перед сном потрібно вимовляти фрази з програми для схуднення 25 кадр.

Що ж насправді являє собою ця чарівна методика «Схуднення 25 кадр»?

25 кадр відгуки має самого різного виду. Хтось із споживачів, що випробували на собі дію програми для схуднення 25 кадр, висловлюється про неї захоплено, а хтось стверджує, що це чергова качка, призначена для викачування грошей з наївних простаків.
Адже сайти, що торгують дисками з 25 кадром, стверджують, що скачати безкоштовно програму 25 кадр для схуднення, безумовно, можна. Проте в даному випадку ймовірність підробки досить висока, і занадто часте миготіння кадрів у таких програмах може завдати істотної шкоди для зору людини, і його здоров’ю в цілому.

Є і така категорія повних людей, яка при схудненні через 25 кадрів відгуки залишає задовільні. Вони запевняють, що програма 25 кадр для схуднення – це просто чудодійний засіб боротьби із зайвою вагою, альтернативи якому немає, і жодні дієти 25 кадр не замінять. Так чим же пояснюється така кардинальна різниця в оцінці того продукту, який називається: «Програма для схуднення 25 кадр»?

Зниження ваги – процес, який є індивідуальним для кожного організму. Тому однакових установок на схуднення бути не може. Звичайно ж, для певної частини людей програма 25 кадр для схуднення є відмінним методом досягнення бажаної мети. Це, як правило, ті, кому для цього досягнення потрібно всього лише додатковий спосіб самонавіювання.

Трохи історії
Таке явище, як 25 кадр, стало викликати істотний інтерес у широкої публіки в п’ятдесятих роках минулого століття. Саме тоді стали проводитися перші комерційні експерименти, засновані на методиках впливу на підсвідомість за допомогою додаткового кадру, який несе відповідну інформацію. Основоположником ідеї був якийсь Джеймс Вайкері, який запропонував вмонтувати в кінофільм фрази, які з’являлися при його демонстрації на екрані всього на тисячні частки секунди. Глядачі не встигали зафіксувати цю сторонню інформацію, проте, за твердженням розробив цю методику маркетингового агентства, вона відкладалася у підсвідомості людей, змушуючи їх купувати поп – корн і прохолодні напої в
значних кількостях.

Такий метод збільшення продажів якої-небудь продукції тут же був широко оприлюднений пресою і викликав цілу хвилю обурення: суспільство протестувало проти стороннього
втручання в психіку людей, побоюючись його негативних наслідків. Однак, як потім з’ясувалося, побоювання ці були абсолютно марні, так як насправді весь галас навколо виявився не більше, ніж рекламним трюком.
Група вчених зажадала від Джеймса Вайкері повторити експеримент у присутності комісії, але результати його розчарували спостерігачів: ніяких кардинальних змін у поведінці людей, що переглянули фільм, не відбулося.

У підсумку, подальші розробки сублімінальних методів впливу на людську свідомість проводилися вже в засекречених лабораторіях, а публічні експерименти були заборонені законом. Знову інтерес до цього явища спалахнув у сімдесятих роках минулого століття. На кіноекранах з’явилися фільми жахів з мигаючою маскою смерті, деякі рок-групи використовували в своїх альбомах прочитані навпаки фрази і так далі. Однак ці факти пояснювалися швидше гонитвою за популярністю, ніж вірою в який-небудь вплив на підсвідомість. Саме тоді і з’явився вже звичним термін «25 кадр». В цілому, він означав можливість донесення за допомогою сучасних електронних засобів в свідомість неусвідомлюваної інформації.

Популярна література пояснює цей ефект наступним чином: людський мозок здатний критично сприймати візуальну інформацію, що подається зі швидкістю 24 кадри на секунду. Додатковий, 25 кадр, вмонтований у зображення, мозком не усвідомлюється, а ось підсвідомий рівень його вловлює і запам’ятовує. Таким чином, теоретично, людині можна навіяти
все, що завгодно.


Інтернет – шахрайство

Теорія ця і на сьогоднішній день має багато і адептів, і противників. Основне ж – вона стала основою для маси інтернет-шахраїв, що пропонують скачати 25 кадр для вивчення мов, скачати безкоштовно 25 кадр схуднення та інше. Вплив 25 кадру на людський мозок багатьом здається цілком правдоподібним, тому тисячі користувачів всесвітньої павутини,
сподіваючись на диво, намагаються програми 25 кадр завантажити безкоштовно, щоб скористатися ними в освоєнні якихось наук або швидкому досягненні інших цілей.

І ось тут починається авантюра. Небезпек у подібного завантажування неймовірна кількість. Наприклад, пропозиція «Скачати безкоштовно програму для схуднення 25 кадр»
виглядає вельми привабливо і досить безневинно. Ну, хіба не заманливо скачати безкоштовно 25 кадр для схуднення, і, не докладаючи ніяких зусиль, отримати чудову фігуру всього за пару місяців? Однак на практиці з’ясовується, що 25 кадр для схуднення скачати безкоштовно не так-то просто, – спочатку потрібно відправити SMS-повідомлення, вартість якого досить висока. Звичайно ж, повні люди не зупиняються перед цим, здавалося б, незначною перешкодою, – гроші, в даному випадку, для них – не головне. Повідомлення йдуть … У небуття. Відповідні коди для скачування зазвичай не приходять.

Підсумок, – завантажити програму 25 кадр для схуднення безкоштовно не тільки не вдається, – вона не скачується навіть за певну плату! Тривіальна SMS-афера, розрахована на легковірних людей, і сьогодні ще успішно працює, приносячи чималі прибутки її творцям.

Треба сказати, що при великому бажанні в Інтернеті можна відшукати і сайти, з яких можна програми схуднення 25 кадр завантажити безкоштовно. Однак у таких щедрих подарунків, як правило, криється ще більш серйозна небезпека, ніж в марних повідомленнях. Вони містять у собі дуже неприємні сюрпризи у вигляді всіляких вірусів, здатних за короткий час не тільки вирахувати всю інформацію з комп’ютера, а й повністю знищити жорсткий диск. І сподіватися в цій ситуації на надійність антивірусних програм не доводиться, – нерідко віруси виявляються хитрішими наших комп’ютерів.

Наслідки
Можна, звичайно, допустити і варіант того, що комусь вдається без проблем програми для схуднення 25 кадр скачати без особливого збитку, встановити її і,  приступити до використання.
Такий вчинок, мабуть, з повним правом можна назвати самим безрозсудним з тих, приклади яких наведені вище. Наслідки впливу подібних методів на людську свідомість непередбачувані! Адже, по суті, пропозиція: «Скачати 25 кадр схуднення» означає зробити самостійні кроки в сфері кодування свідомості, яка може обернутися всілякими несподіванками навіть під наглядом фахівців. Ризик появи побічних ефектів у цьому випадку досить великий, адже глибини нашої підсвідомості – незвідана безодня, і як воно відреагує на стороннє втручання, передбачити неможливо!

Іншими словами, перш, ніж вводити в пошуковик словосполучення «25 кадр схуднення скачати», потрібно добре подумати, – а чи варто піддавати себе такій кількості небезпек? Адже
якщо навіть вдасться шукане завантажити безкоштовно, програма для схуднення 25 кадр може завдати шкоди психіці, яка буде рефлекторно чинити опір впливу ззовні.

Втім, це питання викликає багато сумнівів. Цілком імовірно, що наша підсвідомість взагалі не помічає сигналів такого роду. І тоді тим, хто задумав схуднути, 25 кадр скачати, звичайно, можна. Однак він буде абсолютно даремний для зниження ваги, а ось вплинути на стан зору не в кращу сторону цілком здатний, – часте миготіння монітора викликає надмірну втому очей.

Висновок:
На оголошення: «Програма схуднення 25 кадр скачати безкоштовно» не можна звертати увагу! Ніщо не дається нам безкоштовно, і даний випадок – не виняток. А зайву вагу, якщо в тому є необхідність, можна скинути і іншими способами. Благо, сьогодні їх є досить велика кількість!

Джерело: http://www.kralya.org.ua

Читайте схожі статті:

Leave a Comment