Секс 

Анальний секс в традиціях різних народів

Відношення до анального сексу у сучасних жінок далеко не завжди позитивне. Втім, в різні часи у різних народів відношення до анального сексу теж було неоднозначним.

Деякі сексологи вважають, що анальний секс був відомий ще первісній людині. У Єгипетських пірамідах були знайдені картинки, по яких цілком ясно, що древнім єгиптянам ці ласки були не чужі. У деяких джерелах говориться про те, що Клеопатра знаменита жриця кохання, була гарячою прихильницею анального сексу. До речі, в Древньому Єгипті анальний секс взагалі був досить популярним заняттям, оскільки виключав вагітність.

У Древній Греції анальні злягання заохочувалися. Адже в грецькій культурі чоловіче начало звеличувалося. Займаючись анальним сексом, жінка ніби відмовлялася від жіночого в собі. Для того, щоб анальне злягання проходило безболісно, греки рясно використовували маслинову олію.

У Древній Індії анальний секс зневажливо називали “нижнім союзом”, або Союзом Нижчих. У тантричній традиції говориться про те, що анальний секс багатий переживанням так званої зворотною Кундаліні, що психічно шкідливо і фізично послабляє. Древні вчителі вважали, що анальний секс розтягує і послаблює м’язи сфінктера, а це спричиняє за собою втрату значної частини сексуальної енергії. Кінцевою дією зворотної Кундаліні є те, що верхня частина тіла стає безживною а в нижній частині тіла і кінцівках утворюється хворобливість і тяжкість, а також з’являється психодуховна млявість в усьому організмі. Хоча у багатьох давньосхідних любовних трактатах говориться про те що неправильно вважати окремі частини людського тіла “нечистими”.

У Древньому Китаї анальне злягання вважалося вишуканою ласкою. Наприклад, в трактаті “Збірка весняного палацу” написано: “Щоб творити “вогонь позаду гори”, потрібно представити статеві органи жінки у вигляді лотоса з трьома пелюстками. Перша пелюстка – вульва другий – піхва, третій – анус. Проникнення має бути неквапливим, але неухильним – так крапля стікає по пелюстці вниз. Рухи усередині мають бути обережними – так легкий вітер злегка розгойдує квіти. Під час ласок третьої пелюстки не можна забувати про двох перших. Спочатку почни пестити першу пелюстку до тих пір, поки не з’явиться нектар лотоса (вагінальне мастило), потім перейди до другого. Ти відчуєш, як жінка почне відповідати на твої рухи, – це означає що серцевина її лотоса вже трепеще і до солодкої знемоги залишилося недовго…”

А ось в Древньому Римі анальний секс вважався збоченням, що приносить нещастя. Згадайте виверження Везувію, через який загинуло місто Помпея. Багато хто вірив, що на місто боги обрушили страшну кару через пристрасті жителів до анального сексу.

Іслам також забороняв мусульманам анальний секс у всі часи свого існування. У Корані говориться про те, що той, хто займається анальним сексом, нехай навіть зі своєю дружиною, здійснює великий гріх, за який він повинен принести покаяння. Дружина має повне право відмовити чоловікові в коханні через ануc і навіть має право на розлучення, якщо чоловік вимагає, щоб вона займалася з ним анальним сексом.

Втім, серед простих арабів ходили чутки про те, що анальний контакт позбавляє від безпліддя. Навіть знаменитий Ібн Сіна в “Книзі зцілення” писав: “Так часто злягаються тварини. І близькість, подібна до тваринної, дарує людині їх плодючість”.

Незважаючи на релігійну заборону, такий вид отримання задоволення дуже поширений в деяких мусульманських регіонах, особливо серед незаміжніх молодих дівчат. Адже в мусульманській традиції, якщо дівчина втрачає невинність до весілля це загрожує їй серйозними проблемами. Тому багато незаміжніх дівчат в мусульманських країнах заздалегідь готові до анального сексу. У багатьох мусульманських сім’ях анальний секс, усупереч забороні Корану поширений як показник домінування чоловіка над своєю покірною і безправною дружиною.

В середні віки християнська релігія засуджувала усе протиприродне в сексі. А протиприродним вважався той вид сексуального задоволення, який виключав зачаття. Тобто гетеросексуальний анальний секс теж вважався гріховним. А ось сучасні православні трактувальники Біблії не вважають анальний секс чимось негожим, якщо йдеться про сексуальні стосунки одруженою парою. Бо сказано: “Але щоб уникнути розпусти кожен май свою дружину і кожна май свого чоловіка. Чоловік роби дружині належну прихильність; подібно і дружина чоловікові. Дружина не владна над своїм тілом, але чоловік; рівно і чоловік не владний над своїм тілом, але дружина. Не ухиляйтеся один від одного, хіба за згодою, на якийсь час, для справляння посту і молитви, а потім знову будьте разом щоб не спокушав вас сатана непомірністю вашою”. Як бачите, нічого про те, яким чином дружина з чоловіком може займатися сексом, а яким – ні.

Читайте схожі статті:

Leave a Comment