Секс 

Який секс небезпечний

Секс не тільки приємне, але і дуже небезпечне заняття. На цьому наголошують навіть медики.

Американський центр контролю та профілактики захворювань підрахував, скільки людей померли й отримали травми під час сексу. Щоправда, експерти у звіті дещо прикрасили це, назвавши “перенапруженням від повторюваних дій” і “негативним впливом вібрацій”

Оральний секс

За даними Американського центру контролю та профілактики захворювань, оральний секс – один із найменш небезпечних видів сексу, що не може не радувати. За статистикою, кількість травм, отриманих під час мінету або кунілінгусу, мізерно мала.

Сексуальні іграшки

Науковці журналу Sexual Medicine Review поскаржилися, що складність у виведенні загальних закономірностей у випадках з секс-іграшками полягає в тому, що маючи багату уяву та певну сміливість ними можуть ставати абсолютно будь-які предмети. Тому класифікувати їх і говорити про якісь методи лікування надзвичайно складно. А ось характер травм, навпаки, дуже поширений: предмети просто застряють у різних частинах тіла коханців.

Поза “вершниці”

Як стверджують експерти, жіноча піхва дуже еластична, не те що пеніси. Тому поза “жінка зверху” травмонебезпечна у першу чергу для чоловіка. 10% випадків перелому пеніса, за дослідженнями “Міжнародного журналу імпотенції”, припадає саме на позу “вершниці”.

Також медики підкреслюють, що чоловіки бувають настільки збентежені цим фактом, що навіть не звертаються до лікарів. Тому офіційна статистика занижена у кілька разів.

Мастурбація

Самозадоволення часто призводить до перелому пеніса або розриву піхви. При цьому науковці наводять факти, що у східних країнах кількість травм статевих органів, отриманих в результаті мастурбації, на порядок вища, і значно різноманітніші. Один з пацієнтів зізнався: думав, що у пенісі є кістка, а значить ним можна навчитися хрустіти, як і пальцями.

Місіонерська поза

Дослідження, опубліковане у “Міжнародному журналі імпотенції”, свідчить, що звичайна місіонерська поза є причиною перелому пеніса у 26% випадків – доволі несподівано, правда?!

Поза “доггі-стайл”

Найнебезпечніша поза з точки зору ймовірності перелому пеніса – колінно-ліктьова – 41% випадків!

Але тут необхідне застереження: дослідження 2014 року, опубліковане у журналі Advances in Urology, говорить, що найнебезпечніша поза – все ж поза вершниці, адже у розпал пристрасті партнерка може не помітити, що щось пішло не так.

Рекомендуємо бути трохи обережнішими під час заняття сексом, щоб не завершити пристрасне побачення у травмпункті.

Читайте схожі статті:

One Thought to “Який секс небезпечний”

  1. Ника

    Такі результати показало анонімне опитування майже 2 тисяч респондентів віком 18-59 у США, яких спитали, що саме вони робили, коли востаннє займалися сексом. Джерело: Журнал сексології. Хоча за даними онлайн-опитувань в Канаді та США лесбійки зазвичай займаються сексом рідше, ніж геї або гетеросексуальні пари, це, здається, саме той випадок, коли краще менше, але краще. Джерело: Канадський журнал людської сексуальності.

Leave a Comment