Здоров'я 

Карантин і шкідливі дієти під час пандемії коронавірусу

Вимушений карантин через коронавірус COVID-19, змусив багатьох представниць прекрасної статі замислитися про те, як, сидячи вдома, не наїсти собі зайві кілограми.

У зв’язку з цим експерти попередили, що не всі дієти корисні, оскільки є ризик збільшити свої шанси на зараження коронавірусом.

Дієти від яких потрібно відмовитися під час карантину

Монохарчування – дуже популярний вид дієти. Її суть полягає у тому, що впродовж 5-10 днів потрібно вживати лише один (максимум два) продукт, наприклад, яблука, гречку або моркву. Вважається, що такий тип харчування розвантажує травну систему і прискорює метаболізм.

Варто зазначити, що монохарчування може спричинити дефіцит певних корисних речовин в організмі. Це найімовірніше негативно відіб’ється на стані імунітету, що зовсім небезпечно в умовах пандемії коронавірусу.

Білкове харчування – теж не найкращий варіант для схуднення під час карантину. Білки дійсно позитивно впливають на імунну систему, але це не означає, що потрібно відмовитися від вуглеводів (круп, фруктів і овочів) на користь м’яса і риби.

Дієтологи зазначають, що білки потрібні організму щодня, і підкріплювати їх потрібно вуглеводами. В іншому випадку організм не зможе нормально переробляти і засвоювати, що призведе до інтоксикації, порушення роботи нирок і збою метаболізму. А це вже стає фактором ризику розвитку ускладнень у разі зараження COVID-19.

Веганське харчування – це повна протилежність білковій дієті. Таке харчування передбачає відмову від всіх продуктів тваринного походження. Дієтологи не радять ставати вегетаріанцем під час карантину. Справа в тому, що виключення з раціону білкових продуктів загрожує порушенням роботи імунітету і підвищенням сприйнятливості організму до вірусів. Якщо в організмі білка недостатньо, захисна реакція буде слабкою, або її зовсім не буде.

Тотальна чистка організму за допомогою проносних чаїв – це зовсім погана ідея під час загрози зараження коронавірусом. Справа в тому, що подібні препарати виведуть з кишківника не тільки непотрібний вміст, але і “вимиють” з організму життєво важливі речовини. В результаті організм зіткнеться з дефіцитом вітамінів, мікро та макроелементів.

Якщо неправильно худнути, можна збільшити свої шанси на зараження коронавірусом.

Читайте схожі статті:

Leave a Comment