Здоров'я 

Користь жінці від мінету

Оральний секс це не тільки приємні відчуття, він ще має лікувальне значення. Стверджувати, що жіночому здоров’ю мінет не приносить ніякої користі, це все одно що вірити у міфи.

Далі ми перерахуємо переваги які отримує від оральних ласк жіночий організм:

Зуби. Сперма містить цінні мінерали, які зміцнюють ясна. Цинк і кальцій, що наявні у ній, сприяють відновленню зубної емалі не гірше дорогих паст. Якщо займатися оральним сексом не менше двох разів на тиждень, ймовірність карієсу зменшується на 40 відсотків.

Груди. Чоловіча сперма містить гормон простагландин. При отриманні його організмом, стимулюється вироблення жіночих гормонів, у тому числі естрогену завдяки чому у жінок покращується стан шкіри і волосся. Естроген сприяє збільшенню об’єму грудей та стегон. І пластичні хірурги не знадобляться! Такий ефект досягається тільки за умови ковтання сперми жінкою.

Спалювання калорій. Вчені не стомлюються стверджувати, що 26 хвилин французького кохання спалюють калорії від з’їдання однієї піци. А 53 хвилини орального сексу з оргазмом, нейтралізують три гамбургери і упаковку чіпсів.

Антистрес. Під час ласкання орально стимулюються нервові закінчення на губах і починає вироблятися гормон окситоцин, що діє розслаблююче. А ще лікарі відзначають, що сперма містить ліпіди та амінокислоти, які мають досить непоганий загоюючий ефект при стресових захворюваннях шлунку – гастриті, коліті, виразці.

Вагітність. Під час мінету жінка отримує дозу ДНК партнера. Це допомагає плоду прижитися в матці при майбутній вагітності. Буває так, що після запліднення іноді не спрацьовує механізм “розпізнавання” білків партнера, і плід відривається. Тому при постійному контакті із спермою організм жінки звикає до неї, тому імунна система не сприймає білки як чужорідні.
Перед зачаттям дитини лікарі рекомендують практику орального сексу протягом трьох тижнів. Хоча, тут є одне “але “: сперму обов’язково потрібно ковтати, інакше все лікування піде нанівець.

Читайте схожі статті:

Leave a Comment