Секс 

8 секретів чутливого мінету

Досі вважаєте книгу кращим подарунком? Тільки як думають чоловіки з цього приводу? У будь-яке свято чоловік чекатиме від вас зовсім не енциклопедію ретроавтомобілів і не зібрання творів Стівена Фрая.

Найгарячіша ніч в році – ось що мріє отримати від вас. Здивуйте свого чоловіка різноманіттям техніки.

“Кулевидна блискавка”
Створити ефект “кулевидної блискавки” у чоловіка – приблизно те ж, що з’явитися на світській вечірці в найшикарнішій сукні. Але якщо у присутніх на рауті розширяться зіниці від захвату уздрівши вашу сліпучу красу, то використання техніки “кулевидна блискавка” під час любовних ігор зробить серцебиття чоловіка частішим і спровокує різкий приплив крові до статевого члена. Розпочніть з того, що повільно проведіть кінчиком язика по мошонці, потім підніміться трохи вище до основи, далі рухайтеся по прямій. На вершині затримайтеся і проведіть язиком пару разів по вуздечці. Поверніться назад і візьміть в рот яєчко. Повторіть “процедуру”. Цей метод ефективний, як медична інструкція: п’ять хвилин – і він вирішить, що зустрів богиню сексу.

“Крила метелика”
Сконцентруйте свої ласки на голівці. Не скупіться на вологі поцілунки, ковзання збільшить тертя, а отже, посилить задоволення. Відчуйте, як наростає його збудження. Доторкніться язиком до вуздечки, що сполучає голівку з крайньою плоттю, – найвідчутнішій частині пеніса. Пестіть її язиком вгору-вниз, вправо-вліво. Ця техніка називається “Крила метелика”. Витончена натура може полоскотати вуздечку поплескуванням вій.

Увага на руки
Під час оральних пестощів вітається “ручна робота”, адже окрім члена у чоловіка є ще маса інших ерогенних зон. Можна посилити відчуття, якщо одночасно пестити голівку, а пальцями стимулювати яєчка і надчутливу простату, погладжувати внутрішню частину стегон і злегка поплескувати подушечкою пальця по анусу. Натискання на анус і легке проникнення в нього допускається, проте стежте за відчуттями партнера. Якщо йому стане некомфортне, загладьте провину, подарувавши його пенісу глибокий поцілунок.

Глибокий поцілунок
Захопити пеніс повністю, проковтнути його настільки, щоб голівка опинилася у вільному просторі горла ніби в невагомості, – вищий пілотаж, який легко освоїти, якщо старанно тренуватися. Важливо впоратися з рефлексами. Спершу розслабте м’язи горла і язик, він має бути м’яким, важким. Помістіть чоловічу гідність в рот, а потім зробіть маленьку хитрість – заковтніть трохи повітря, неначе позіхаєте. Цей рух розширить горло.

Глибину проникнення легше контролювати згори. Набравшись досвіду, можна перекинутися на спину і звісити голову з ліжка. У цій позиції партнер сам зможе ввести пеніс, що збільшить його збудження. Рідкісним мистецтвом вважається облизати мошонку і зробити ковтальні рухи, коли пеніс увійде до рота повністю, на усю глибину.
Секрет від гейш
У легендарних гейш варто навчитися важливому правилу: процес любові – творчий процес. Гейші винайшли безліч чуттєвих способів задовольнити чоловіка. У числі їх експериментів – мінет з низкою перлин. Дівчата обмотували намистами основу члена і робили обережні рухи вгору і вниз. Стимуляція перлами приводила їх клієнтів в захват. Особливий шик – перекочувати перли не руками, а губами. Тепер ви розумієте, чому перлинні намиста мають бути в гардеробі кожної жінки?

Вакуум
Незвичайні відчуття партнерові подарує техніка з безглуздою назвою “очіпок”. В даному випадку втягнути голівку треба так, щоб у роті не залишилося повітря, а щоки майже зімкнулися. Не послабляючи вакууму, різко підніміть голову вгору, щоб член вислизнув з рота із звуком пробки, що вилетіла, з пляшки шампанського – чпок! Існує думка, що саме такі звуки, а також прицмокування, пристрасне дихання і стогони під час мінету хвилюють чоловіка найбільше аніж сам процес, оскільки поширюють по пенісу збудливі вібрації. Експериментуючи з вакуумом, будьте обережні із зубами, щоб не завдати чоловікові біль.

Чайна церемонія
Експерименти з температурними режимами під час феляції прийнято називати “шотландським мінетом”. Ймовірно, спосіб був винайдений у богемному середовищі на батьківщині віскі, тому що в ідеалі виконувати мінет повинна дівчина, озброєна коктейлем віскі з яблучним соком і льодом.

Зробіть ковток прохолодного напою і приступайте до орального сексу. Від зміни температури чоловік отримує неймовірне задоволення. Відступом від класичних правил є гарячий “шотландський мінет”. Під час пестощів виконавиця періодично зупиняється для того, щоб відсьорбнути чаю, глінтвейну або гарячого шоколаду.

В якості заміни холодному алкогольному варіанту можна запропонувати мінералку з дрібними шматочками льоду або морозиво. Якщо під рукою немає ні того, ні іншого, то подарувати чоловікові схожі відчуття можна, злегка подувши на його заздалегідь змочений вологим поцілунком пеніс.

Полюбіть чоловічу гідність
Без ніжного і палкого відношення до сильної сторони вашого чоловіка неможливо зробити його щасливим. Чоловік тонко відчуває, “чи подружилася” пасія з його альтер-эго або ні. Мінет – прекрасний бонус до подарунка для улюбленого чоловіка. Проте радувати його тільки у свята – святенницька традиція. Робіть його щасливим щодня.

Читайте схожі статті:

Leave a Comment