Секс 

Про який секс мріють жінки

Фахівцями з Австралії було проведено дослідження, яке показало, що жінки не менше аніж чоловіки мріють взяти участь у сексуальній оргії – і практично настільки ж часто здійснюють свої мрії.

Насправді, немає тут нічого дивного: з чого взагалі взяли, що сексуальні фантазії і експерименти – прерогатива чоловіків? Жінки такі ж люди і їм теж хочеться щось вигадати.

Жінки не лише мріють про секс, а втілюють мрію в життя.

На думку сексолога Джеффа Баркера, жінки значно сексуально розкутіші, ніж чоловіки.

Чоловіки, як з’ясувалось, занадто багато уваги приділяють таким другорядним фактам, як величина статевого члена, наприклад, і це блокує чоловічу сексуальність. Жінки теж переживають різні комплекси типу маленьких грудей і целюліту, але їх виручає схильність до творчості, якою жінки володіють з народження. Тому жінки набагато частіше дають своїй підсвідомості свободу.

То про що ж мріють сексуально вільні жінки?

Джефф Баркер стверджує, що на першому місці серед сексуальних фантазій жінок стоїть груповий секс. Але що таке груповий секс із погляду австралійців? Значна частина любителів групового сексу в Австралії віддає перевагу групам по три людини. Якщо збереться більше, бажано, щоб чоловіків і жінок було порівно.

Хто потенційний учасник групового сексу?

Дуже рідко це сімейні пари. Найчастіше – одинаки, які приходять на «сеанс» без пари і не мають чітко вираженої симпатії до когось із учасників групового сексу.

Як часто австралійці займаються груповим сексом?

40 відсотків опитаних сказали, що спробували груповий секс тільки одного разу і більше ніколи до цього досвіду не поверталися. І лише 10 відсотків визнали, що груповий секс – невід’ємна частина їхнього сексуального життя. Тобто ці люди займаються груповим сексом не рідше, ніж раз на місяць, а деякі – щотижня.

Що штовхає людей до участі в груповому сексі?

Найпоширеніша причина участі в груповому сексі – “просто цікаво”, друга причина – бажання урізноманітнити своє сексуальне життя. На третьому місці – “втікачі” від рутини сімейних сексуальних стосунків. Четверте та п’яте місце ділять між собою алкогольне сп’яніння і близький, мабуть, усім жінкам світу мотив: “Йому, на зло!”.

Про який ще секс, крім групового, мріють австралійські жінки?

На другому-третьому місці після групового сексу в австралійських жінок стоїть секс із застосуванням різних фішок із секс-шопу, а також секс поза межами задушливих спалень: секс на пляжі, у водоймах, в затишних куточках ресторанів, на задньому сидінні таксі – все це вабить австралійських жінок з нестримною силою, яку вони не дуже-то прагнуть стримувати.

Вся статистика, наведена вище – це не тільки про австралійських жінок. Адже в якій би країні і на якому континенті жінка не жила, в якій би сім’ї не виховувалася і з ким би не дружила або спала – в підсвідомості дівчат крутяться приблизно одні й ті ж фантазії. Просто хтось їх втілює в життя, а дехто – ні.

Читайте схожі статті:

Leave a Comment