Секс 

Секс із зрілою жінкою

Самець за визначенням повинен прагнути  сексу з більш молодою і сильною самкою. Однак, в людському середовищі так відбувається не завжди. Наприклад, останнім часом простежується така тенденція, що молоді чоловіки віддають перевагу дорослішим жінкам. Чому?

Для початку визначимося з терміном «зріла жінка». У якому віці жінка вважається зрілою? Якось в глибокій юності почула від одного 17-річного приятеля: «А я б не відмовився зайнятися сексом із старою років двадцяти п’яти». Коли мені стукнуло 25, я з посмішкою згадувала цю репліку. Тоді я була ще досить молода. Прийнято вважати, що жінка досягає зрілості на четвертому десятку. Тобто жінку 35-40 років і вище вже сміливо можна називати зрілою. Ось про секс з такими жінками і піде мова.

Плюси
Досвід. Ця перевага є найголовнішою. Як правило, жінки з віком стають більш впевненими і розкутими, з ними можна пізнати божевільний секс без табу. Безумовно, не всі жінки в 35 достатньо досвідчені, вміють отримувати задоволення в ліжку і знають, чого хочуть, але до останніх, як правило, за сексом і не ходять.
Уміння отримувати задоволення від сексу. Сексологи стверджують, що жінки тільки після тридцяти починають по-справжньому розуміти смак сексу, стають більш чуттєвими і чуйними до пестощів партнера. Але ж чоловікові так важливо знати, що він може подарувати справжню насолоду від процесу.
Уміння віддаватися. Зріла жінка відчуває, що старість не за горами, і, за словами очевидців, для неї кожен статевий акт як останній. Вона дарує себе чоловікові і, користуючись досвідом, намагається принести йому якомога більше задоволення у відповідь.
«Так» зрілої жінки – це саме «так». Це означає, що зріла жінка менше «ламається», вона більш поступлива і менш вибаглива.
Уміння дякувати. Особливо добре це вміння розвинене у зрілих жінок, які пережили розлучення.
Чуйність і розуміння. Дійсно, зрілі жінки вже менш егоїстичні, вони вміють з розумінням ставитися до недоліків чоловіка.
Уміння «піднімати» полеглого «героя». У багатьох чоловіків після певного віку виникають проблеми з ерекцією. Досвідчені жінки знають, які пестощі використовувати, щоб повернути фалосу бойову силу. А це вміння на вагу золота.
Увага до свого статевого здоров’я. Зрілі пані, як правило, більш відповідально ставляться до збереження своєї жіночої краси і, звичайно , турбуються про своє жіноче здоров’я.
Більш сильні м’язи піхви. Існує думка, що чим старше жінка, тим ширше її вагіна. Насправді, чим більше жінка займається сексом, тим розвиненіші м’язи інтимної зони.
Є про що поговорити після сексу. Це без коментарів.
Відсутність зобов’язань. Найчастіше зрілі жінки вже знають, що необов’язково виходити заміж за кожного статевого партнера і не ведуть його знайомити з батьками.

Мінуси
Недостатньо красиве тіло. Так, не така пружна шкіра, трохи обвислі груди, – вік є вік. Такою коханкою не похвалитися на зустрічі з партнерами по бізнесу.
Бачать всі недоліки. Як не старайся, таку жінку не переконаєш в тому, що ти справжній мачо, якщо ним насправді ти не є.
Великі вимоги. Такі жінки вже багато чого побачили і знають, яким має бути класний секс. Тому вони можуть легко змінити тебе на іншого, більш зрілого.
Як бачите, мінусів у сексі зі зрілими жінками зовсім небагато, і ними при бажанні можна знехтувати. Зате позитивних моментів хоч відбавляй!

Читайте схожі статті:

Leave a Comment